4 febrero  al  11 de marzo
4 DE FEBRER DISSABTE

10:00 CAMPIONAT DE PARXÍS DE FEMENINES PATROCINAT PEL NOSTRE PRESIDENT CESAR RIVERO I MUÑOZ.
 
10 DE FEBRER DISSABTE

16:00 h - SOLEMNE EXALTACIÒ INFANTIL DE LA NOSTRA FALLERA MAJOR INFANTIL LUNA PEREZ I SANABRIA, ACOMPANYADA DE LA SEUA CORT D’HONOR.

18:00 SOLEMNE EXALTACIÓ DE LA NOSTRA FALLERA MAJOR ELENA RIVERO I SIMÓN ACOMPANYADA DEL PRESIDENT CESAR RIVERO I MUÑOZ I DE LA SEUA CORT D’HONOR.

22.00 SOPAR D’AIXELLET AL NOSTRE CASAL I FI DE FESTA.

15 DE FEBRER DIJOUS

20:30 PRESENTACIÓ DEL LLIBRET

16 DE FEBRER DIVENDRES

18:15 h - CAMPIONAT INFANTIL DE DOMINO PATROCINAT PER EL “GAYANITO” RAFA GIMENO JORDÁ.

22:00 SOPAR D’AIXELLET .

23.00 CAMPIONAT DE 31.

17 DE FEBRER DISSABTE

21:00 SOPAR DE FALLERS D’HONOR.

23:00 FI DE FESTA.

23 DE FEBRER, DIVENDRES

18:15 h - BERENAR INFANTIL PATROCINAT PER DOMINO’S PIZZA.

21:00 GALA FALLERA

22.00 SOPAR D’AIXELLET .

23:00 CAMPIONAT DE PUNYET PATROCINAT PEL FALLER ANGEL CARRASCO I HERRAIZ.

24 DE FEBRER DISSABTE

21:30 SOPAR D’AIXELLET .

22:30 MOSTRA DE PLAYBACKS

24:00 CAMPIONAT DE CONTINENTAL PATROCINAT PER SARA Mª RIVERO SIMÓN.

25 DE FEBRER DIUMENGE

14:00 DINAR A ESCOT EN EL CASAL.

16:30 CAMPIONAT DE POKER DE DAUS PER ALS JUVENILS PATROCINAT PER JULBE SPORTS I ATMÓSFERA SPORT.

17:30 CONCENTRACIÓ EN EL NOSTRE CASAL PER ACUDIR A LA CRIDA, ON LA FALLERA MAJOR DE VALÈNCIA DONARÁ EL PREGÓ QUE INICIARÀ LES FESTES DE LES FALLES.


1 DE MARÇ, DIJOUS

21:00 CAMPIONAT DE BOLOS PATROCINAT PER LA NOSTRA FALLERA MAJOR ELENA RIVERO I SIMÓN.

2 DE MARÇ, DIVENDRES

17:30 h - VISITA A L’EXPOSICIÓ DEL NINOT

22:00 SOPAR D’AIXELLET .

23:00 XXXVIII CAMPIONAT DE TRUC DEL SR. GODOY I LACALLE.

3 DE MARÇ, DISSABTE

10:00 ARREPLEGÀ PELS COMERÇOS DE LA NOSTRA DEMARCACIÓ ACOMPANYATS PER TABAL I DOLÇAINA.

19:30 VI D’HONOR DE LA NOSTRA FALLERA MAJOR ELENA RIVERO I SIMÓN.

22:00 SOPAR D’AIXELLET .

00:00 FI DE FESTA.

4 DE MARÇ, DIUMENGE

10:00 ARREPLEGÀ PEL BARRI ACOMPANYATS PER TABAL I DOLÇAINA.

14:00 DINAR PER A TOTS ELS QUE HAGEN COLABORAT EN L’ARREPLEGÀ PATROCINAT PER LES NOSTRES FALLERES MAJORS LUNA PEREZ I SANABRIA I ELENA RIVERO I SIMON I EL NOSTRE PRESIDENT CÉSAR RIVERO I MUÑOZ.

16:00 CAMPIONAT DE FUTBOLÍ PATROCINAT PEL FALLER RUBÉN SEGARRA I MIRO.

17:00 h - EMOCIONANT PARTIT DE FUTBOL ENTRE ELS NOSTRES XIQUETS AL CAMP DEL TORREFIEL ATHLETIC CLUB ESPORTIU.

18:00 CAMPIONAT DE DAUS PATROCINAT PER LA FALLERA AMPARO MARTINEZ.

6 DE MARÇ, DIMARTS

18:00 h - JOCS POPULARS INFANTILS

7 DE MARÇ, DIMECRES

18:00 h - CAMPIONAT INFANTIL DE BIRLES PATROCINAT PER LA “GAYANITA” CLAUDIA LEAL CRESPO

8 DE MARÇ, DIJOUS

18:00 h - PROJECCIÓ DE UNA MAGNIFICA PEL.LICULA MENJANT ROSES DE DACSA

9 DE MARÇ, DIVENDRES

18:00 h - MANUALITAT PER A FER UN REGAL EL DIA DEL PARE

22:00 TORRÀ I ENTREGA DE TROFEUS DELS CAMPIONATS DE LA FALLA I DE LES RECOMPENSES OTORGADES PER J.C.F .

24:00 RALLY HUMORÍSTIC PATROCINAT PER FESTEJOS.


10 DE MARÇ, DISSABTE

10:00 h - UNFLABLES I JOCS PER ALS NOSTRES XIQUETS.

16:00 CAMPIONANT DE PING PONG PER ALS JUVENILS PATROCINAT PER L’ARCA DE NOÉ.

17:30 h - PASACARRER INFANTIL DE DISFRASSOS PATROCINAT PER LES NOSTRES FALLERES MAJORS LUNA I ELENA I AL FINALITZAR HI HAURÀ UNA XOCOLATÀ PER TOTS ELS “GAYANITOS/AS” DE LA COMISSIÓ PATROCINADA PEL “FORN AVENIDA DEL CARRER GAYANO LLUCH” .

22:00 SOPAR AL NOSTRE CASAL.

00:00 ORQUESTRA VOLTAJE
I FESTA DE DISFRESSES PER ALS MAJORS PATROCINAT PER LES NOSTRES FALLERES MAJORS LUNA I ELENA.

11 DE MARÇ, DIUMENGE

14:00 CELEBRAREM EL NOSTRE ESPERAT CONCURS DE PAELLES PATROCINAT PER CONSUM I PREMIS PATROCINATS PELS GAYANITOS JOSE LUIS SERRANO APARICI E IRENE SERRANO APARICI.

16:30 h - CAMPIONAT INFANTIL DE PARXIS, PATROCINAT PER LA “GAYANITA” NEREA MARTÍNEZ CABANES.

17:00 XXVIII CAMPIONAT DE CANUT PATROCINAT PEL FALLER CARLOS VIZCAINO I GODOY .

17:00 CAMPIONAT FEMENÍ DE PETANCA.


12 al 19 de marzo
12 DE MARÇ, DILLUNS

18:00 h - CAMPIONAT INFANTIL DE PETANCA PATROCINAT PER ELS “GAYANITOS” QUIQUE I JULIA GONZALEZ FORTEZA
 
13 DE MARÇ, DIMARTS

18:00 h - CAMPIONAT INFANTIL DE FUTBOLÍ, PATROCINAT PER ELS “GAYANITOS” ADRIAN I LEYRE RUIZ PEREZ
 
14 DE MARÇ, DIMECRES

17:30 h - ANIREM A L’EXPOSICIÓ DEL NINOT A ARREPLEGAR EL NOSTRE NINOT INFANTIL JUNT A LA NOSTRA FALLERA MAJOR INFANTIL LUNA PEREZ SANABRIA.

18:00 VISITA AL CARRER IL.LUMINAT GUANYADOR I SOPAR AL CASAL PATROCINAT PER DOMINÓS PIZZA.

20:15 h - SOPAR DE LA PLANTÀ INFANTIL. DESPRÉS S’ ENTREGARÀ A LA COMISSIÓ INFANTIL LES RECOMPENSES OTORGADES PER JUNTA CENTRAL FALLERA.

22:30 SOPAR D'AIXELLET .

00:00 PLANTÀ DE LA NOSTRE ESPECTACULAR FALLETA INFANTIL QUE HA REALITZAT L'ARTISTA SERGIO AMAR.

15 DE MARÇ, DIJOUS

8:00 ELS FALLERS DEL PREMI PLANTÀ PEDAL I CADENA EIXIRÀN AMB LES SEUES BICICLETES DEL NOSTRE CASAL PER A FER EL RECORREGUT A LES COMISSIONS DE LA SECCIÓ ESPECIAL INFANTIL.

9:30 h - DESPERTÀ INFANTIL

10:30 h - ESMORSSAR DE LA PLANTÀ INFANTIL PATROCINAT PEL “FORN MARXALENES” I LA “CARNISSERIA JAVIER MERINO”. DESPRÉS SE ENTREGARÀ A LA COMISSIÓ INFANTIL ELS TROFEUS DELS CAMPIONATS I AL FINALITZAR TINDREM UN ESPECTACLE DE ANIMACIÓ PER ALS “GAYANITOS”.

14:00 DINAR A ESCOT.

16:30 h - CONCURS DE DIBUIX, PATROCINAT PER LA NOSTRA FALLERA MAJOR INFANTIL LUNA PÉREZ SANABRIA. DESPRÉS DEL DIBUIX I PER A REPONER FORÇES “VELARTE” INVITA A TOTS ELS “GAYANITOS” A DISFRUTAR DELS SEUS PRODUCTES. 17:30 ENS ANIREM A L'EXPOSICIÓ DEL NINOT A PEL NOSTRE NINOT DE LA FALLA GRAN, ACOMPANYANT A LA NOSTRA F.M ELENA RIVERO I SIMÓN I AL NOSTRE PRESIDENT CESAR RIVERO I MUÑOZ.

22:00 SOPAR DE LA PLANTÀ.

23:30 ENTREGA DE LES MÀXIMES RECOMPENSES OTORGADES PER J.C.F . 00:00 PLANTÀ DE LA NOSTRA FALLA GRAN A CÀRREC DELS NOSTRES ARTISTES ART EN FOC AMB L'AJUDA DE TOTA LA COMISSIÓ.

16 DE MARÇ, DIVENDRES

08:00 DESPERTÀ.

09:30 ESMORÇAR DE GERMANOR.

12:00 PASACARRER PER LA NOSTRA DEMARCACIÓ ACOMPANYATS PER LA NOSTRA BANDA DE MÚSICA.

14.00 DINAR A ESCOT .

17.00 h - CONCENTRACIÓ AL NOSTRE CASAL PER ANAR A ARREPLEGAR EL PREMI DE LA FALLA INFANTIL, SI AIXI L’HA ESTIMAT EL JURAT ACOMPANYATS PER LA NOSTRA BANDA DE MÚSICA.

18:00 CAMPIONAT DE DIANA PER LAS JUVENILS PATROCINAT PER PLUS ULTRA SEGUROS C/ DOMINGO GÓMEZ Nº29 VALENCIA.

22:00 SOPAR AL NOSTRE CASAL.

00:00 ESPECTACLE DE VARIETES.

00:00 ORQUESTRA JAMAICA SHOW
 
17 DE MARÇ, DISSABTE

08:00 DESPERTÀ.

09:30 ESMORÇAR DE GERMANOR 10:00 CONCENTRACIÓ EN EL NOSTRE CASAL PER ANAR A ARREPLEGAR EL PREMI DE LA FALLA GRAN SI AIXÍ L'HA ESTIMAT EL JURAT , ACOMPANYATS PER LA NOSTRA BANDA DE MUSICA.

14:00 MASCLETÀ.

14:30 DINAR A ESCOT .

16:30 h - JORNADA ESPORTIVA PER ALS XIQUETS DE LA COMISSIÓ AMB LA IV EDICIÓ DE LES OLIMPIADES FALLERES, PATROCINADES PER EL “POLIDEPORTIVO TORREFIEL”.

18:00 CAMPIONAT DE DOMINÓ PER ALS JUVENILS PATROCINAT PER LECUGRAF .

18:30 h - BERENAR PER ALS XIQUETS DE LA COMISSIÓ PATROCINAT PER LA NOSTRA FALLERA MAJOR INFANTIL LUNA PEREZ I SANABRIA

22:00 SOPAR AL NOSTRE CASAL.

00:00 ORQUESTRA NUEVO TALISMAN

18 DE MARÇ, DIUMENGE

08:00 DESPERTÀ.

09:30 ESMORÇAR DE GERMANOR,

12:00 PASACARRER PER LA NOSTRA DEMARCACIÓ ACOMPANYATS PER LA NOSTRA BANDA DE MÚSICA.

14:00 CONCENTRACIÓ AL NOSTRE CASAL PER ANAR A L' OFRENA DE LA MARE DE DEU DELS DESAMPARATS, ACOMPANYATS PER LA NOSTRA BANDA DE MÚSICA.

19:00 CAMPEONAT DE FUTBOLÍ PER ALS JUVENILS PATROCINAT PER TERVAMA.

21:00 MASCLETÀ NOCTURNA.

22:00 SOPAR AL NOSTRE CASAL.

00:00 ORQUESTRA STRENOS ROCK BAND

19 DE MARÇ, DILLUNS

08:00 DESPERTÀ. 09:30 ESMORÇAR DE GERMANOR.

11:00 CONCENTRACIÓ AL NOSTRE CASAL PER ANAR A LA MISSA EN HONOR A SANT JOSEP . AL FINALITZAR HI HAURÀ PASACARRER PER LA NOSTRA DEMARCACIÓ ACOMPANYATS PER LA NOSTRA BANDA DE MÚSICA.

14:00 ÚLTIMA MASCLETÀ.

14:30 DINAR A ESCOT .

18:00 h - ESPECTACLE PER A TOTS ELS PUBLICS I MENTRES ELS “GAYANITOS” TINDRAN DE BERENAR.

22:00 h - CREMÀ DE LA FALLA INFANTIL, AMB DESIG DE TORNAR A RESURGIR DE LES CENDRES AMB UNA NOVA I GRAN FALLETA PER A L’ANY 2019.

22:30 SOPAR FI DE FALLES.

00:00 GRAN MASCLETÀ PIRODIGITAL QUE DONARÀ PAS A LA CREMÀ DE LA FALLA GRAN.

01:00 LES NOSTRES FALLERES MAJORS ELENA I LUNA I EL NOSTRES PRESIDENT CESAR BRINDARÀN AMB TOTS NOSALTRES DONANT PER FINALITZADES LES FALLES DEL 2018 I DONAR LA BENVINGUDA A LES FALLES DEL 2019 .
¿DONDE ESTAMOS?
C/ Domingo Gómez 21 bajo
46025 Valencia
Email: fallagayano@gmail.com
Phone: (96) 3265822
ESTATUTOS
CONÉCTATE
 
 
 
 
 
NOSOTROS
Nuestra andadura comienza en 1972, cuando  unos amigos reunidos en el antiguo bar Gayano, 
decidieron forma una comisión.. hoy somos ya más de 900 falleros y falleras.
Copyright © 2018 Falla Gayano Lluch
www.fallagayano.com